• Orlen Paczka

  • Banner

  • Nowy

Stacja Lutownicza Bakon BK60 480C 60W

299,00 zł
Brutto

Bakon BK60 to nowoczesna stacja lutownicza, skrywająca w sobie wiele nowoczesnych technologii. Przeznaczona jest przede wszystkim do zastosowań zawodowych, choć stanowi również doskonałe uzupełnienie warsztatu każdego elektronika. Moc sięgająca 90 W zapewnia szybką i pewną pracę oraz bardzo krótki czas oczekiwania na nagrzanie się grotu do pożądanej temperatury. Tę ustawia się z pomocą przycisków tuż pod dużym i czytelnym ekranem LED

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

Nowoczesna i zaawansowana stacja lutownicza Bakon BK60 to profesjonalne urządzenie przeznaczone dla osób, które dużo lutują. Mowa tu nie tylko o pracy zawodowej, ale także domowych warsztatach elektroników. 60 W mocy zapewnia bardzo szybkie nagrzewanie się lutownicy. Natomiast ogromny ekran LED oraz kilka dużych, wygodnych przycisków pozwalają ustawić pożądaną temperaturę. Po ustawieniu optymalnego poziomu nagrzewania można go zablokować własnym hasłem. Chroni to przed przypadkową lub specjalną zmianą temperatury pracy przez operatora. W przypadku pojawienia się niewłaściwych odczytów stacja uruchamia alarm. Kolejną zaletą stacji jest funkcja spania, która znacząco przedłuża żywotność urządzenia. Nie bez znaczenia jest też sama lutownica. Wygodny uchwyt, łatwe do zmiany groty oraz wykorzystanie materiałów chroniących przed wysoką temperaturą, to połączenie funkcjonalności i ergonomii. W zestawie jest także innowacyjny stojak na lutownicę, z materiałem czyszczącym grot oraz pojemnikiem na cynę.

Dlaczego warto wybrać Lutownicę BAKON BK90

 

Czy zauważyłeś, że Twoja stacja lutownicza często nie osiąga temperatury, której oczekujesz i jest bardzo niestabilna, co powoduje niedokładny postęp pracy? Oczywiście, potrzebujesz doskonałej stacji lutowniczej.

Interfejs z materiału izolacyjnego, aby uniknąć wycieku.Nadaje się do elektroniki DIY hobby, naprawy sprzętu gospodarstwa domowego, produkcji fabrycznej.

 

Najważniejsze funkcje lutownicy BK90

 

  • Czytelny Wyświetlacz LCD 2,9"
  • Łatwa zmiana odczytu temperatury °C/°F
  • Blokada hasłem
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
  • Automatyczny tryb uśpienia oraz gotowości 10-60 min
  • Bezpieczny przełącznik zasilania i doskonałe odprowadzanie ciepła
  • Odporna na ciepło dzięki zastosowaniu sylikonu
  • Groty 600M
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0527-BK1000

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja lutownicza o mocy aż 90 W doskonale sprawdzi się w zastosowaniach domowych i zawodowych. Zapewnia również wygodę, co umożliwia pracę przez długi czas bez męczenia ręki. Włącznik na bocznej części stacji oznacza, że po lutowaniu nie musisz odłączać urządzenia od prądu. Po ustawieniu optymalnej temperatury pracy można ją zablokować z pomocą hasła. 

Cena 0,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0523-BK606

Lutownica Kolbowa BAKON...

Niewielka, ale niezwykle skuteczna lutownica z możliwością ustawienia temperatury w zakresie od 200 do 430 stopni wyświetlającej na wyświetlaczu. Z pomocą dwóch dużych, łatwo dostępnych przycisków oraz czytelnemu ekranowi LED z łatwością ustawisz pożądany poziom temperatury, a następnie sprawdzisz, czy został on osiągnięty przez urządzenie. Dodatkowy...

Cena 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0524-BK90

Marka: Bakon

Stacja Lutownicza Lutownica...

Bakon BK90 to nowoczesna stacja lutownicza, skrywająca w sobie wiele nowoczesnych technologii. Przeznaczona jest przede wszystkim do zastosowań zawodowych, choć stanowi również doskonałe uzupełnienie warsztatu każdego elektronika. Moc sięgająca 90 W zapewnia szybką i pewną pracę oraz bardzo krótki czas oczekiwania na nagrzanie się grotu do pożądanej...

Cena 329,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0530-BK969D

Stacja Lutownicza Bakon...

Bardzo wygodna stacja lutownicza posiadająca wiele zaawansowanych opcji. Duży ekran LED pokazuje aktualną oraz ustawioną temperaturę urządzenia. Ułatwia to pełną kontrolę nad parametrami pracy urządzenia. Nastawę zmienia się z pomocą dwóch dużych przycisków znajdujących się obok ekranu. 

Cena 299,00 zł
Cena za wszystkie wybrane: 299,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0529-BK881

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja Bakon BK881 posiada nowoczesne rozwiązania ułatwiające lutowanie w warunkach domowych, jak i do zastosowań zawodowych. Zestaw przycisków oraz duży, czytelny ekran znacząco ułatwiają pracę każdemu operatorowi. Umożliwiają one zmianę wielu parametrów istotnych w czasie lutowania. Jednak najważniejszy z nich, temperatura, chroniony jest hasłem. Po...

Cena 579,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0531-600M

GROTY BAKON 600M BK606 BK60...

Zestaw 5 sztuk grotów typu 600M do stacji lutowniczych BAKON BK606 BK60 BK90 BK881. Dzięki takiemu zestawowi, praca będzie przebiegać o wiele płynniej. W zestawie znajdziemy groty stożkowe, dłuta, ścięte i specjalistyczne. 

Cena 22,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0525-SBK936B

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja lutownicza zajmuje nieco więcej miejsca na biurku, jednak zapewnia dodatkowe możliwości niż w przypadku typowych urządzeń tego typu. Przede wszystkim użytkownik ma dostępne wygodne pokrętło z możliwością ustawienia pożądanej temperatury. Skale zostały naniesione  zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita. Obok skali znajduje się niewielka...

Cena 159,00 zł
Cena za wszystkie wybrane: 159,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0526-BK950D

STACJA LUTOWNICZA LUTOWNICA...

Niewielka przenośna stacja lutownicza Bakon BK950D jest bardzo poręczna. Łatwe ustawianie temperatury pracy odbywa się z pomocą dwóch przycisków, natomiast niewielki ekran LED pokazuje aktualną temperaturę urządzenia. 50 W mocy pozwala na błyskawiczne nagrzanie lutownicy – wystarczy jedynie 8 sekund. 

Cena 179,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0532-200M

GROTY BAKON 200M BK1000...

ZESTAW 5 GROTÓW 200M DO LUTOWNIC BAKON Zestaw 5 sztuk grotów typu 200M do stacji lutowniczych BAKON BK1000. Dzięki takiemu zestawowi, praca będzie przebiegać o wiele płynniej. W zestawie znajdziemy groty stożkowe, dłuta, ścięte i specjalistyczne.

Cena 16,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0533-900M

GROTY 900M-T BAKON SBK936B...

GROTY 900M-T BAKON SBK936B ZESTAW 5 GROTÓW Zestaw 5 sztuk grotów typu 900M do stacji lutowniczych BAKON BK1000. Dzięki takiemu zestawowi, praca będzie przebiegać o wiele płynniej. W zestawie znajdziemy groty stożkowe, dłuta, ścięte i specjalistyczne.

Cena 16,20 zł
Więcej
W magazynie