• Orlen Paczka

 • Banner

 • Nowy

Stacja Lutownicza Lutownica + Hot- Air Bakon BK881 560W

579,00 zł
Brutto

Stacja Bakon BK881 posiada nowoczesne rozwiązania ułatwiające lutowanie w warunkach domowych, jak i do zastosowań zawodowych. Zestaw przycisków oraz duży, czytelny ekran znacząco ułatwiają pracę każdemu operatorowi. Umożliwiają one zmianę wielu parametrów istotnych w czasie lutowania. Jednak najważniejszy z nich, temperatura, chroniony jest hasłem. Po ustawieniu optymalnego poziomu nagrzewania grotu można go zablokować, wpisując krótki kod.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

Stacja Bakon BK881 posiada nowoczesne rozwiązania ułatwiające lutowanie w warunkach domowych, jak i do zastosowań zawodowych. Zestaw przycisków oraz duży, czytelny ekran znacząco ułatwiają pracę każdemu operatorowi. Umożliwiają one zmianę wielu parametrów istotnych w czasie lutowania. Jednak najważniejszy z nich, temperatura, chroniony jest hasłem. Po ustawieniu optymalnego poziomu nagrzewania grotu można go zablokować, wpisując krótki kod. Zabezpiecza to przed przypadkowym lub specjalnym zmienianiem tego parametru. Osiągnięcie pożądanej temperatury odbywa się bardzo szybko za sprawą wysokiej mocy urządzenia. Związane jest to także z obecnością pistoletu odciągającego nadmiar cyny. W zestawie jest także wygodny stojak. Pozwala on odłożyć lutownicę w czasie przerwy na bok bez ryzyka uszkodzenia czegoś rozgrzanym metalem. Ponadto stojak posiada wkładkę do czyszczenia grotu lutownicy oraz półeczkę na cynę lub inny materiał.

 

SPECYFIKACJA

Urządzenie

 • Napięcie: 230V AC
 • Moc: 560W
 • Wymiary 150x130x99 mm
 • Waga: 3 kg

   

  Kolba Spawarki:

 • Moc: 560W
 • Temperatura grotu: 100 - 500 C
 • Prędkość przepływu powietrza: 120l/Min
 • Napięcie zasilania 230 V AC

Kolba Lutownicy:

 

 • Moc: 90W
 • Zakres Temperatury: 180 - 480 C
 • Napięcie wejściowe AC 28V

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY BK969d

 

 • Zestaw składa się 2 w 1 - dzięki czemu zajmie mniej miejsca 
 • Szybkie nagrzewanie się do pożądanej temperatury - 90W
 • Płynna regulacja temperatury w zakresie 180 C - 500 C
 • Duży cyfrowy wyświetlacz  - wyświetlacz jest bardzo czytelny
 • Wymienne różnego rodzaju groty -600M dostępne na innej naszej aukcji
 • Wskaźnik mocy na wyświetlaczu
 • W zestawie podstawka pod kolbę z czyścikiem oraz gąbką
 • Lekka kolba
 • Możliwość ustawienia hasła przed zmianą parametrów

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0523-BK606

Lutownica Kolbowa BAKON...

Niewielka, ale niezwykle skuteczna lutownica z możliwością ustawienia temperatury w zakresie od 200 do 430 stopni wyświetlającej na wyświetlaczu. Z pomocą dwóch dużych, łatwo dostępnych przycisków oraz czytelnemu ekranowi LED z łatwością ustawisz pożądany poziom temperatury, a następnie sprawdzisz, czy został on osiągnięty przez urządzenie. Dodatkowy...

Cena 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0525-SBK936B

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja lutownicza zajmuje nieco więcej miejsca na biurku, jednak zapewnia dodatkowe możliwości niż w przypadku typowych urządzeń tego typu. Przede wszystkim użytkownik ma dostępne wygodne pokrętło z możliwością ustawienia pożądanej temperatury. Skale zostały naniesione  zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita. Obok skali znajduje się niewielka...

Cena 159,00 zł
Cena za wszystkie wybrane: 159,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0526-BK950D

STACJA LUTOWNICZA LUTOWNICA...

Niewielka przenośna stacja lutownicza Bakon BK950D jest bardzo poręczna. Łatwe ustawianie temperatury pracy odbywa się z pomocą dwóch przycisków, natomiast niewielki ekran LED pokazuje aktualną temperaturę urządzenia. 50 W mocy pozwala na błyskawiczne nagrzanie lutownicy – wystarczy jedynie 8 sekund. 

Cena 179,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0524-BK90

Marka: Bakon

Stacja Lutownicza Lutownica...

Bakon BK90 to nowoczesna stacja lutownicza, skrywająca w sobie wiele nowoczesnych technologii. Przeznaczona jest przede wszystkim do zastosowań zawodowych, choć stanowi również doskonałe uzupełnienie warsztatu każdego elektronika. Moc sięgająca 90 W zapewnia szybką i pewną pracę oraz bardzo krótki czas oczekiwania na nagrzanie się grotu do pożądanej...

Cena 329,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0528-BK60

Stacja Lutownicza Bakon...

Bakon BK60 to nowoczesna stacja lutownicza, skrywająca w sobie wiele nowoczesnych technologii. Przeznaczona jest przede wszystkim do zastosowań zawodowych, choć stanowi również doskonałe uzupełnienie warsztatu każdego elektronika. Moc sięgająca 90 W zapewnia szybką i pewną pracę oraz bardzo krótki czas oczekiwania na nagrzanie się grotu do pożądanej...

Cena 299,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0530-BK969D

Stacja Lutownicza Bakon...

Bardzo wygodna stacja lutownicza posiadająca wiele zaawansowanych opcji. Duży ekran LED pokazuje aktualną oraz ustawioną temperaturę urządzenia. Ułatwia to pełną kontrolę nad parametrami pracy urządzenia. Nastawę zmienia się z pomocą dwóch dużych przycisków znajdujących się obok ekranu. 

Cena 299,00 zł
Cena za wszystkie wybrane: 299,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0527-BK1000

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja lutownicza o mocy aż 90 W doskonale sprawdzi się w zastosowaniach domowych i zawodowych. Zapewnia również wygodę, co umożliwia pracę przez długi czas bez męczenia ręki. Włącznik na bocznej części stacji oznacza, że po lutowaniu nie musisz odłączać urządzenia od prądu. Po ustawieniu optymalnej temperatury pracy można ją zablokować z pomocą hasła. 

Cena 0,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0532-200M

GROTY BAKON 200M BK1000...

ZESTAW 5 GROTÓW 200M DO LUTOWNIC BAKON Zestaw 5 sztuk grotów typu 200M do stacji lutowniczych BAKON BK1000. Dzięki takiemu zestawowi, praca będzie przebiegać o wiele płynniej. W zestawie znajdziemy groty stożkowe, dłuta, ścięte i specjalistyczne.

Cena 16,20 zł
Więcej
W magazynie