• Orlen Paczka

  • Banner

Zestaw płytka stykowa 830 pól + 65 przewodów + moduł zasilający 3,3/5v Arduino

16,52 zł
Brutto

Zestaw zawiera płytkę stykową 830 otworów, moduł zasilający oraz przewody. Elementy te umożliwiają tworzenie połączeń na samej płytce jak pomiędzy nią a zestawami uruchomieniowymi.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

Zestaw płytka stykowa 830 + 65 przewodów + moduł zasilający 3,3/5v

 

Obwód drukowany dwustronny 40x60mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Specyfikacja:

  

  • Płytka stykowa 830 otworów - Wykorzystywana jest do tworzenia i testowania układów elektronicznych bez potrzeby lutowania. Ułatwieniem przy projektowaniu są paski (niebieski i czerwony) oznaczające polaryzacje zasilania. 
  • Moduł zasilający do płytek stykowych 3,3 V 5 V - Umożliwia podłączenie zasilania 5 V lub 3,3 V do płytki stykowej przy pomocy zasilacza sieciowego.
  • Przewody połączeniowe 65 szt. męsko - męskie - Zestaw 65 przewodów połączeniowych do płytek stykowych o różnej długości w rozmaitych kolorach.

 

 

 

 

2 innych produktów w tej samej kategorii: