• Banner

Termostat Regulator temperatury Sterownik STC 1000 STC-1000 230V z sondą

33,00 zł
Brutto

STC-1000 - jest to bardzo popularny termostat, regulator temperatury małych rozmiarów, którym możemy automatycznie sterować chłodzeniem i ogrzewaniem. Posiada czytelny wyświetlacz LED oraz wodoszczelny czujnik temperatury z przewodem o długości 1m. Urządzenie możemy zastosować w lodówkach, piecach, pompach, basenach, wędzarniach, wszędzie tam gdzie potrzeba jest sterować temperaturą.

Ilość

Termostat Regulator temperatury Sterownik STC 1000 STC-1000 230V z sondą

 

Opis:

 

STC-1000 -  jest to bardzo popularny termostat,  regulator temperatury małych rozmiarów, którym możemy automatycznie sterować chłodzeniem i ogrzewaniem. Posiada czytelny wyświetlacz LED oraz wodoszczelny czujnik temperatury z przewodem o długości 1m. Urządzenie możemy zastosować w lodówkach, piecach, pompach, basenach, wędzarniach, wszędzie tam gdzie potrzeba jest sterować temperaturą. 

 

Dane Techniczne:


 

 • Zasilanie: 220V / 230V AC
 • Dokładność pomiaru: ±1°C
 • Zakres temperatury pomiaru: -50 +110°C
 • Wymiary zewnętrzne urządzenia [szer x wys x głęb]: 75 x 35 x 85 [mm]
 • Sonda: hermetyczna, cylinder ze stali nierdzewnej Ø4mm x 20mm, typ NTC
 • Długość czujnika 1m
 • Pobór mocy: <3W
 • Przekaźniki: 10A / 240V AC
 • Materiał obudowy: trudnopalny ABS
 • Waga: 104g
 • Wymiary ekranu LED: 20 x 43 [mm]

 

Tryby Pracy:

 

 • F1 - Ustawienie temperatury
 • F2 - Histereza: 0,3°V - 10°C
 • F3 - Czas opóźnienia zadziałania przekaźnika (miganie diody) - od 1 do 10 min.
 • F4 - Kalibracja czujnika temperatury: (-10°C - 10°C)

Gdy temperatura przekroczy ustawioną (F1 + F2) to załącza się chłodzenie, a gdy spadnie to załącza się grzanie.

Instrukcja:

 Instrukcja Sterownika STC-1000

Sprawdzanie parametrów:

 • Podczas normalnej pracy, nacisnąć raz przycisk ▲. Zostanie wyświetlona zadana temperatura.Jednokrotne naciśnięcie przycisku ▼ spowoduje wyświetlenie zadanej histerezy.

Ustawianie parametrów:

 • Podczas normalnej pracy, przytrzymać przycisk „S” przez około 3 sekundy. Uruchomi się tryb nastawy temperatury, a na wyświetlaczu pojawi się „F1”, dioda SET będzie świecić. Za pomocą strzałek, przechodzimy do kolejnych pozycji ustawień, które opisane zostaną w poniższej tabeli. Aby przeprowadzić zmianę wartości żądanego ustawienia, należy wybrać odpowiednią pozycję, następnie trzymając przycisk „S”, zmienić wartość nastawy za pomocą przycisku ▲ lub ▼. Po ustawieniu zadanej wartości, należy zwolnić przycisk „S” i jednokrotnie nacisnąć przycisk zasilania. Spowoduje to zapisanie ustawionych wartości i powrót do trybu wyświetlania aktualnej temperatury. Jeśli po wejściu w tryb ustawień, w czasie 10 sekund nie wykona się żadnej operacji, urządzenie automatycznie powróci do trybu normalnej pracy. Jeśli podczas zapisu parametrów, wystąpi błąd (na wyświetlaczu pojawi się „Er”), sterownik powróci do trybu normalnej pracy w czasie 3 sekund.

Przywracanie ustawień fabrycznych:

 • W przypadku wystąpienia błędu, na wyświetlaczu pojawi się „Er”. Wciśnięcie dowolnego przycisku w tym momencie, spowoduje przywrócenie ustawień domyślnych i powrót do trybu normalnej pracy.
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0020-AA178

Marka: Modulosy

Regulator Temperatury...

Moduł termostatu z wyświetlaczem umożliwiającym sterowanie urządzeniem do 2,3 kW na podstawie temperatury. Zasilany napięciem 12 V. Zakres pracy od -50 °C do 110 °C. W zestawie znajduje się również wodoodporna sonda temperatury z przewodem.

Cena 18,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0022-AA178+AC243

Marka: Modulosy

Cyfrowy termostat W1209 12V...

Moduł termostatu z wyświetlaczem umożliwiający sterowanie urządzeniem do 2,3 kW na podstawie temperatury. Zasilany napięciem 12 V. Zakres pracy od -50 °C do 110 °C. W zestawie znajduje się również wodoodporna sonda temperatury z przewodem.

Cena 24,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0049-AA334

Marka: Modulosy

Regulator temperatury W3001...

Regulator temperatury 230 V wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz LED wyświetlający wszystkie niezbędne informacje. Obsługa jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą 2 przycisków. Wystarczy przytrzymać przycisk góra lub dół przez ok 2 sekund aby ustawić zakres temperatur. Po konfiguracji regulatora, urządzenie wyświetla aktualną temperaturę. Może on pracować...

Cena 18,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0542-AA502

REGULATOR TEMPERATURY...

Termostat umożliwia sterowanie różnego rodzaju urządzeniami elektrycznymi takimi jak: pompy CO, pompy wody, popy cyrkulacyjne, kompresory, wentylatory, grzałki i wiele innych. Termostat po odłączeniu z prądu i kolejnym podłączeniu zapamiętuje ustawienia. DŁUGOŚĆ KABLA Z SONDĄ --- 1 m SONDA WODOODPORNA

Cena 24,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0055-AA332

Marka: Modulosy

Regulator temperatury W3001...

Regulator temperatury wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz LED wyświetlający wszystkie niezbędne informacje. Obsługa jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą 2 przycisków. Wystarczy przytrzymać przycisk góra lub dół przez ok 2 sekund aby ustawić zakres temperatur. Po konfiguracji regulatora, urządzenie wyświetla aktualną temperaturę. Może on pracować w...

Cena 30,00 zł
Więcej
W magazynie