30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Moduły główne zgodne z Arduino
 Moduły zgodne z Arduino PRO, Leonardo, Uno, Micro, Mega, Nano, Cortex R3 - sklep internetowy | Modulosy.pl

Moduły główne zgodne z Arduino

Moduły główne zgodne z Arduino

Nasza oferta obejmuje także moduły główne zgodne z Arduino. To mikrokontrolery najwyższej jakości, wykonane z zachowaniem parametrów i rozwiązań, które znane są z modułów oryginalnych. Nasze zestawy są w pełni kompatybilne z Arduino i cieszą się ogromną popularnością.

Proponowane tutaj moduły główne to podzespoły i komponenty z górnej półki, ale dostępne w bardzo korzystnej cenie. Nasza szeroka oferta tych produktów pozwala zaopatrzyć się w najlepsze moduły główne bez przepłacania.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno uniwersalne mini moduły (Nano) z wysokiej klasy mikrokontrolerami, jak i płytki Mega – najnowsze wersje standardowej Mega2560. Do tego proponujemy również moduły Mega w wersji ze zwiększoną linią wejść/wyjść oraz pamięcią RAM i wiele innych wariantów modułów głównych. Nasz szeroki asortyment pozwala znaleźć płytkę najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojego projektu, również pozwalającą na integrację z przedmiotami codziennego użytku.

Już dziś sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie moduły główne zgodne z Arduino! 

Aktywne filtry

Indeks: 0032-AA006+USB

Moduł zgodny z Arduino...

MEGA 2560-zgodny z ARDUINO jest przeznaczony do projektów, które wymagają więcej linii wejść / wyjść, więcej pamięci szkicu i więcej pamięci RAM. Dzięki 54 cyfrowym pinom wejść / wyjść, 16 wejściom analogowym i większej przestrzeni na szkic jest zalecaną płytą do drukarek 3D i projektów robotyki.

Cena 87,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0268-AA151

Moduł zgodny z Arduino...

Leonardo R3 to kolejna płytka (klon) uruchomieniowa w pełni zgodna z Arduino. Została wyposażona w mikrokontroler ATmega32u4. Do wykorzystania mamy 20 cyfrowych wejść/wyjść (7 z nich może być wykorzystane do generowania sygnałów PWM a 12 z nich może pracować jako wejścia analogowe.  Zaletą tej płytki jest to, że mikrokontroler ATmega32u4 posiada...

Cena 43,10 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0030-AA006

Moduł zgodny z Arduino Mega...

MEGA 2560-zgodny z ARDUINO jest przeznaczony do projektów, które wymaga więcej linii wejść / wyjść, więcej pamięci szkicu i więcej pamięci RAM. Dzięki 54 cyfrowym pinom wejść / wyjść, 16 wejściom analogowym i większej przestrzeni na szkic jest zalecana płyta do drukarek 3D i projektów robotyki.

Cena 68,00 zł
Więcej
W magazynie