30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Kalafonie i topiki
Kalafonie i topniki

Kalafonie i topiki

Kalafonie i topniki

Każdy, kto zajmuje się lutowaniem, doskonale wie, jak ważne są topniki odpowiedniej jakości. To właśnie od nich zależy jakość lutu. Najpopularniejsze topniki to kalafonia. Wybierz taki produkt, który nie tylko daje najlepszy rezultat przy lutowaniu, ale i zapewnia jak najmniejsze wydzielanie szkodliwych oparów w czasie tej czynności.

W naszym asortymencie znajdziesz tylko najlepsze kalafonie lutownicze, które sprawdzają się doskonale nie tylko w lutowaniu czy spawaniu, ale i mają dużo szersze zastosowanie (np. w poligrafii). Do tego oferujemy także taśmy rozlutownicze niezastąpione przy usuwaniu nadmiaru spoiwa lutowniczego i skracające czas wchłaniania cyny lutowniczej. To pozwoli Ci uniknąć niebezpieczeństwa przegrzania lutowanego elementu. 

Proponujemy również bogatą ofertę z takiego segmentu jak pasty termoprzewodzące, które charakteryzują się dużo lepszym przewodnictwem cieplnym niż tego typu produkty konkurencyjne. Dzięki temu można dużo szybciej i lepiej obniżyć na przykład temperaturę procesora.

Sprawdź naszą ofertę teraz! 

Aktywne filtry

Indeks: 0488-XV234

TAŚMA ROZLUTOWNICZA...

Plecionka lutownicza o szerokości 2mm to taśma rozlutowująca, która jest przydatna przy odsysaniu roztopionego spoiwa lutowniczego. Jest to niezbędne narzędzie przy pracach lutowniczych. Drut plecionka to Niezbędnik w warsztacie elektronika. Plecionka pokryta jest warstwą krystalicznej kalafonii (topnika). Powoduje to skrócenie czasu wchłaniania cyny i...

Cena 6,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0424-AGT-143

Pasta Termoprzewodząca AG...

AG Silver to pasta termo-przewodząca z dodatkiem związków srebra. Przewodność cieplna jest o wiele wyższa niż typowych związków węglowo-krzemowych. Produkt zgodny z dyrektywą ROHS.  Zastosowanie:

Cena 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0146-AGT-034

Kalafonia lutownicza do...

Kalafonia firmy AG Termopasty jest stosowana jako baza do topnika wzorcowego, gdzie stanowi 25% roztworu w alkoholu izopropylowym. Nie jest pastą lutowniczą, ale jej aktywność posiada zbliżoną wartość. Doskonale nadaje się do lutowania stopem cynowo-ołowiowym. Bardzo często wykorzystuje się ją do nacierania włosia smyczków, aby zwiększyć przyczepność do...

Cena 3,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0425-AGT-163

Pasta termoprzewodząca AG...

AG Gold to wysokiej jakości pasta termoprzewodząca. Dzięki 45% zawartości złota, jej przewodność cieplna jest 3 razy wyższa, niż w przypadku normalnych past termoprzewodzących. Pozwala to na obniżenie temperatury procesora o około 6 stopni, nawet bez zmiany radiatora. Pasta stanowi najlepszą alternatywę dla overlocków. Produkt jest zgodny z dyrektywą ROHS.

Cena 7,60 zł
Więcej
W magazynie