30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Lutownice
Lutownice do elektroniki - sklep internetowy | Modulosy.pl

Lutownice

Lutownice

Szukasz niezawodnej lutownicy, dzięki której szybko i łatwo połączysz podzespoły elektroniczne lub przymocujesz elementy do płytki? Sprawdź naszą ofertę! Proponujemy lutownice oraz stacje lutownicze sprawdzonych marek. Szeroka gama produktów pozwoli Ci wybrać urządzenie o odpowiednich parametrach, a do tego posiadające odpowiednie zabezpieczenia.

Oferowane w naszym sklepie lutownice to często osprzęt lekki, poręczny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Takie lutownice umożliwiają precyzyjne, bezpieczne lutowanie i charakteryzują się niezwykle wysoką funkcjonalnością.

Obok lutownic kolbowych proponujemy również nowoczesne stacje lutownicze w atrakcyjnych cenachidealne zarówno dla zawodowców, jak i amatorów-elektroników. To mocne urządzenia, które szybko się nagrzewają i znacznie skracają czas pracy przy lutowaniu. Łatwo je przenosić i przechowywać.

W naszej ofercie mamy również uniwersalne zestawy lutownicze w różnych opcjach i konfiguracjach. Bez problemu znajdziesz wariant takiego zestawu odpowiedni do Twoich potrzeb i wykonywanej pracy.

Już dziś wybierz lutownicę dla siebie!

Aktywne filtry

Indeks: 0354-XV294

Lutownica Kolbowa -...

Niezawodna lutownica kolbowa, dzięki której lutowanie stanie się łatwe i precyzyjne. Moc 60 W gwarantuje szybkie nagrzanie grota, a tym samym przyspieszy i ułatwi lutowanie. To lutownica precyzyjna z regulacją temperatury od 200 do 450 st. C. Ma ergonomiczny kształt, jest niezwykle poręczna i wygodna w użytkowaniu (antypoślizgowa silikonowa rękojeść)....

Cena 28,86 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0376-LUT_KIT2

Zestaw Lutownica do...

Stworzony przez nas zestaw został złożony na podstawie analiz z przeprowadzonych zakupów robionych w naszym sklepie modulosy_pl przez naszych klientów oraz analiz rynku. Zestaw jest niepowtarzalny.

Cena 143,10 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0546-KIT4

Zestaw Lutownica KIT 4 -...

Stworzony przez nas zestaw został złożony na podstawie analiz z przeprowadzonych zakupów robionych w naszym sklepie modulosy.pl przez naszych klientów oraz analiz rynku. Zestaw jest niepowtarzalny. Zestaw KIT4 to bez wątpienia zestaw zarówno dla amatorów lutowania jak i zaawansowanych hobbystów. W zestawie otrzymujesz lutownicę o regulowanej...

Cena 58,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0531-600M

GROTY BAKON 600M BK606 BK60...

Zestaw 5 sztuk grotów typu 600M do stacji lutowniczych BAKON BK606 BK60 BK90 BK881. Dzięki takiemu zestawowi, praca będzie przebiegać o wiele płynniej. W zestawie znajdziemy groty stożkowe, dłuta, ścięte i specjalistyczne. 

Cena 14,40 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie