30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Przetwornice step-down
Przetwornice step down z woltomierzem - sklep internetowy | Modulosy.pl

Przetwornice step-down

Prowadzony przez nas sklep z elektroniką ma w swojej ofercie ogromny wybór zestawów Arduino, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych programistów. Proponujemy także przetwornice step down, czyli urządzenia, za pomocą których wiele innych sprzętów może działać bez większych usterek i przeszkód. Warto jednak, by korzystali z nich nieco bardziej doświadczeni majsterkowicze. Nasze modele wyposażone są w zabezpieczenia, chroniące przed wysokim napięciem, a także temperaturą, która może bywać wysoka w związku z intensywną pracą z elektroniką.

By każda przetwornica step down działała niezawodnie, należy połączyć ją z cewką, by indukowane w niej napięcie się odejmowało od systemu zasilającego. Wówczas cały układ będzie obniżał napięcie. Należy jednak pamiętać, że cewka musi być cyklicznie ładowana prądem, a do tego są wymagane kondensatory.

Aktywne filtry

Indeks: 0125-AA104

Przetwornica step-down...

Dowolnie ustawiana przetwornica z napięcia od 3V do 35V - na napięcie regulowane od 1,5V do 30V. Urządzenie to pozwala na bezpieczne, stabilne zasilanie elektroniki FPV (kamer itp) na stabilizowanym stałym napięciu.

Cena 5,20 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0297-AA369

Przetwornica DC-DC - step...

Moduł z impulsową przetwornicą step-down. Zakres napicia wejściowego: od 5 do 32V, maksymalna wydajność prądowa 5A. Popularna przetwornica XL4015 obniżająca napicie wejściowe do danego napicia wyjściowego, oraz ogranicza prąd wyjściowy za pomocą potencjometrów wieloobrotowych w łatwy sposób.

Cena 9,20 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0106-AA270

Przetwornica XL4015 DC DC...

Regulacja napięcia odbywa się za pomocą potencjometru wieloobrotowego w zakresie 1.25 -36V. Moduł jest typu step-down, czyli obniża napięcie, dlatego do prawidłowej pracy przetwornicy, napięcie wejściowe IN musi być zawsze większe min 1.5V od ustawionego napięcia wyjściowego OUT.

Cena 7,60 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0087-NA369

Przetwornica ładowarka USB...

Przetwornica typu STEP-DOWN obniża napięcie wejściowe DC w zakresie od 6V do 24V do 5V na wyjściu.Obciążenie ciągłe 2,1A a maksymalne 3A przy którym zalecane jest korzystanie z radiatora.Dzięki przetwornicy możemy podłączyć urządzenia zasilane z USB 5V do instalacji 12V-24V.

Cena 7,70 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0254-NA068

Przetwornica LM2596S z...

Wysoko prądowa (3A), dowolnie ustawiana przetwornica z wbudowanym woltomierzem. Napięcie wyjściowe regulowane od 2V do 35V. Prosty i wygodny sposób na wykonanie własne zasilacza z pomiarem napięcia.

Cena 12,20 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0407-NA275

Zasilacz stabilizator LM317...

Przetwornica może być dowolnie ustawiana potencjometrem wlutowanym w układ z napięcia od 4.2V do 40V - na napięcie regulowane od 1,2V do 37V. Urządzenie to pozwala na bezpieczne, stabilne zasilanie elementów elektronicznych do 1.5 A elektroniki. Został zastosowany stabilizator LM317

Cena 5,50 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie