• Banner

Płytki prototypowe
Płytki prototypowe stykowe, uniwersalne, adaptery i akcesoria - sklep internetowy | Modulosy.pl

Płytki prototypowe

Elektronika to hobby wielu osób, a nasz asortyment pomoże Państwu w tworzeniu nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a także środowisk programistycznych. W naszej ofercie dostępne są płytki prototypowe, między innymi stykowe, uniwersalne, a także adaptery. Są one przydatne w procesie łączenia dwóch elementów tymczasowo.

Modele stykowe umożliwiają łączenie wielu elementów elektronicznych bez konieczności używania lutownicy. W ten sposób można wykorzystać te same elementy w innych projektach, bez obawy, że zostaną one uszkodzone.


Wśród płytek prototypowych znajdują się także modele uniwersalne, za pomocą których można sprawdzić działanie prawie każdego układu elektronicznego, co sprawdzi się w przypadku projektowania modułów. W wyborze odpowiedniego rodzaju pomogą nam nasi specjaliści, jednak warto wziąć pod uwagę to, jakie elementy elektroniczne stosowane są w układzie.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0142-NC031

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna 50x70 mm...

Obwód drukowany 50x70mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 1,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0209-AA158

Marka: Modulosy

Adapter dla modułu WiFi...

Płytka umożliwia podłączenie modułu WiFi w wersji ESP-12E oraz ESP-07 i ESP-08. Adapter zmienia rozstaw wyprowadzeń z 2 mm na standardowy raster goldpin 2,54 mm, dzięki temu układ można wpiąć np. w płytkę stykową. W zestawie znajduje się adapter oraz złącza goldpin 2,54 mm (nie wlutowane). Płytka posiada miejsce na wlutowanie stabilizatora napięcia, w...

Cena 1,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0127-AA071

Marka: Modulosy

Płytka stykowa 830 do...

Uniwersalna płytka stykowa (Breadboard MB-102) - płytka prototypowa umożliwia szybkie tworzenie projektów obwodów drukowanych na tzw. pająka bez lutowania. Układy buduje się wtykając elementy w odpowiednie otwory na płytce.

Cena 7,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0142 A-KY412

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna 70x90mm...

Obwód drukowany 70x90mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 1,30 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0124-AA069

Marka: Modulosy

Płytka stykowa 400 pól -...

Prototypowa płytka stykowa 400 pól - MR200-001 - do testów Arduino Uniwersalna płytka stykowa (Breadboard MR200-001) - płytka prototypowa umożliwia szybkie tworzenie projektów na tzw. pająka bez lutowania. Układy buduje się wtykając elementy w odpowiednie otwory na płytce.

Cena 6,10 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0143-KK134

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna...

Obwód drukowany 120x180mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydają się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 4,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0139-NC046

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna...

Obwód drukowany dwustronny 40x60mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 2,30 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0145-AA055

Marka: Modulosy

Płytka stykowa 170 pól -...

Prototypowa płytka stykowa 170 pól - SYB-170 - do testów Arduino Mini płytka stykowa (Breadboard SYB-170) - płytka prototypowa umożliwia szybkie tworzenie małych projektów na tzw. pająka bez lutowania. Układy buduje się wtykając elementy w odpowiednie otwory na płytce.

Cena 3,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0141-NC045

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna...

Uniwersalna płytka drukowana PCB 2x8cm 168 otworów pól kontaktowych. Dwustronna płytka uniwersalna z wysokiej jakości laminatu FR-4 o grubości 1,6mm. Na płytce uniwersalnej w łatwy sposób zmontujemy i rozmontujemy dowolny układ elektroniczny, bez konieczności projektowania, trawienia, zamawiania dedykowanej PCB. Idealnie nadaje się do tworzenia układów...

Cena 1,35 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0140-NC047

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna...

Uniwersalna płytka drukowana PCB 3x7cm 168 otworów pól kontaktowych. Dwustronna płytka uniwersalna z wysokiej jakości laminatu FR-4 o grubości 1,6mm. Na płytce uniwersalnej w łatwy sposób zmontujemy i rozmontujemy dowolny układ elektroniczny, bez konieczności projektowania, trawienia, zamawiania dedykowanej PCB. Idealnie nadaje się do tworzenia układów...

Cena 3,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0138-NC233

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna...

Wysokiej jakości płytka PCB uniwerslana dwustronna - wysokiej jakościlaminat. Płytka jest idealna do szybkiego prototypowania, nie ma konieczności projektowania, lutujesz komponenty i łączysz tak jak potrzebujesz. Wysoka jakość laminatu sprawia, że jest on idealny również do prostych projektów produkcyjnych. Metalizowane otwory idalnie nadają się dla...

Cena 9,10 zł
Więcej
W magazynie