Indeks: 0142-NC031

Marka: Modulosy

Płytka uniwersalna 50x70 mm...

Obwód drukowany 50x70mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 1,50 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Układy scalone
Układy scalone, tranzystory i podstawki - sklep internetowy | Modulosy.pl

Układy scalone

Nasz asortyment skierowany jest do majsterkowiczów, a także początkujących i zaawansowanych programistów. Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są układy scalone, czyli zminiaturyzowane układy elektroniczne. Oprócz nich oferujemy podkładki, za pomocą których można uniknąć wielu usterek, takich jak wygięte nóżki czy połamane piny, których nie zawsze można naprawić. Są to jedne z popularniejszych awarii, z którymi na co dzień muszą zmagać się miłośnicy elektroniki.

Oprócz wspomnianych wcześniej układów scalonych, w naszym sklepie internetowym znaleźć można tranzystory. Są to urządzenia półprzewodnikowe, które najczęściej są używane do wzmacniania lub przełączania sygnałów elektronicznych, a także energii elektrycznej. Tranzystor to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych nowoczesnych urządzeń. Jest on także obecny w systemach elektronicznych.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0271-AC058

Marka: Modulosy

Uniwersalny układ czasowy...

  Układ scalony NE555P, układ czasowy, timer, częstotliwość 500kHz, napięcie zasilania 4.5-16V. Zastosowanie: zegar i odmierzanie czasu, elektronika użytkowa, obrona, wojskowe i przestrzeń powietrzna, projektowanie i rozwój systemów wbudowanych

Cena 1,00 zł
Więcej
W magazynie