• Banner

Układy scalone
Układy scalone, tranzystory i podstawki - sklep internetowy | Modulosy.pl

Układy scalone

Nasz asortyment skierowany jest do majsterkowiczów, a także początkujących i zaawansowanych programistów. Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są układy scalone, czyli zminiaturyzowane układy elektroniczne. Oprócz nich oferujemy podkładki, za pomocą których można uniknąć wielu usterek, takich jak wygięte nóżki czy połamane piny, których nie zawsze można naprawić. Są to jedne z popularniejszych awarii, z którymi na co dzień muszą zmagać się miłośnicy elektroniki.

Oprócz wspomnianych wcześniej układów scalonych, w naszym sklepie internetowym znaleźć można tranzystory. Są to urządzenia półprzewodnikowe, które najczęściej są używane do wzmacniania lub przełączania sygnałów elektronicznych, a także energii elektrycznej. Tranzystor to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych nowoczesnych urządzeń. Jest on także obecny w systemach elektronicznych.

Aktywne filtry

Indeks: 0271-AC058

Marka:

Uniwersalny układ czasowy...

  Układ scalony NE555P, układ czasowy, timer, częstotliwość 500kHz, napięcie zasilania 4.5-16V. Zastosowanie: zegar i odmierzanie czasu, elektronika użytkowa, obrona, wojskowe i przestrzeń powietrzna, projektowanie i rozwój systemów wbudowanych

Cena 1,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0242-ZA027

Marka:

Tranzystor 2N2222A NPN...

Model: 2N2222A Typ tranzystora: NPN Napięcie VCBO: 60V Prąd IC: 800mA Moc tracona Ptot: 500mW Obudowa: TO92

Cena 2,50 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie