Indeks: 0129-AA195

Marka: Modulosy

Przycisk dotykowy...

Czujnik dotykowy pojedynczy TTP223 - W momencie dotyku zaznaczonego pola na płytce PCB moduł wysyła stan wysoki na pin SIG. Standardowo mamy stan niski (bez wykrytego dotyku. Może posłużyć jako wykrywacz kontaktu fizycznego, niskie zużycie enrgii. Do zast

Cena 1,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0028-AA237

Marka: Modulosy

NANO V 3.0 - Moduł Zgodny Z...

Uniwersalny mini moduł kompatybilny z oryginalnym Arduino, wyposażony w mikrokontroler z serii mega AVR - ATMEL ATMEGA 328P AU. 

Cena 25,00 zł
Cena za wszystkie wybrane: 25,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0189-NA156

Marka: Modulosy

Antena 2.4 GHz + przewód...

Antena działająca w paśmie 2,4 GHz, posiadająca złącze U.FL. Współpracuje z modułami WiFi, Bluetooth oraz XBee. W zestawie znajduje się przewód, oraz śrubki umożliwiające montaż anteny na obudowie urządzenia.

Cena 6,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Układy scalone
Układy scalone, tranzystory i podstawki - sklep internetowy | Modulosy.pl

Układy scalone

Nasz asortyment skierowany jest do majsterkowiczów, a także początkujących i zaawansowanych programistów. Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są układy scalone, czyli zminiaturyzowane układy elektroniczne. Oprócz nich oferujemy podkładki, za pomocą których można uniknąć wielu usterek, takich jak wygięte nóżki czy połamane piny, których nie zawsze można naprawić. Są to jedne z popularniejszych awarii, z którymi na co dzień muszą zmagać się miłośnicy elektroniki.

Oprócz wspomnianych wcześniej układów scalonych, w naszym sklepie internetowym znaleźć można tranzystory. Są to urządzenia półprzewodnikowe, które najczęściej są używane do wzmacniania lub przełączania sygnałów elektronicznych, a także energii elektrycznej. Tranzystor to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych nowoczesnych urządzeń. Jest on także obecny w systemach elektronicznych.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0271-AC058

Marka: Modulosy

Uniwersalny układ czasowy...

  Układ scalony NE555P, układ czasowy, timer, częstotliwość 500kHz, napięcie zasilania 4.5-16V. Zastosowanie: zegar i odmierzanie czasu, elektronika użytkowa, obrona, wojskowe i przestrzeń powietrzna, projektowanie i rozwój systemów wbudowanych

Cena 1,00 zł
Więcej
W magazynie