30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Elektronika
Elektronika

Elektronika

Elektronika

Przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki asortyment produktów z szeroko rozumianej elektroniki. Proponujemy tylko urządzenia, akcesoria i podzespoły najwyższej klasy, sprawdzone i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy bogatą ofertę z dziedziny komunikacji elektronicznej i internetowej. W tym segmencie znajdziesz moduły radiowe, moduły Wi-Fi i GSM, magistrale CAN, a do tego różnego rodzaju anteny i moduły czytnika RFID.

Oferujemy diody laserowe uznanych producentów, diody LED, oświetlenie LED, konwertery i różnego rodzaju złącza. W naszym asortymencie znajdziesz także duży wybór czujników – od odbiorników podczerwieni, fotorezystorów i akcelerometrów, aż po całą gamę czujników  ruchu, prądu, odległości, gazów, temperatury itd.

W naszej ofercie znajdują się także moduły przekaźników, elementy chłodzenia (np. wentylatory), sterowniki silników, regulatory napięcia i takie elementy elektroniczne jak kondensatory, rezystory, potencjometry itd. Nasz asortyment obejmuje dużą gamę przewodów, przełączników, mikrofonów, wyświetlaczy, ekranów i wiele innych produktów, które są niezbędne do zrealizowania Twojego projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jest 233 produktów.

Pokazano 1-12 z 233 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0159-AA279

MINI LAMPKA USB LED 3 DIODY...

Mini lampa USB składająca się z 3 sztuk jasnych diod LED zamontowanych na płytce drukowanej. Płytka drukowana lampki posiada wyprowadzenie umożliwiające bezpośrednie włożenie do portu USB. Na płytce drukowanej: otwór do umieszczenia np. na kółku z kluczami lub smyczy, breloku itp. Idealnie nadaje się na drobny prezent. Atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd....

Cena 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0139-NC046

Płytka uniwersalna...

Obwód drukowany dwustronny 40x60mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0214-AB117

Czujnik temperatury DS18B20...

Uniwersalny cyfrowy czujnik temperatury oparty na układzie DS18B20 w wodoodpornej obudowie z przewodem. Idealne rozwiązanie do budowy układów arduino z pomiarem temperatury.

Cena 7,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0274-AC056

L293D 2-KANAŁOWY MOSTEK H...

Układ scalony L293D jest to układ w obudowie DIP 16-nóżkowej. Jest to dwukanałowy sterownik silników. Nadaję się do tworzenia własnych modułów. Znajduje zastosowanie w sterowaniu silnikami.

Cena 5,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0142-NC031

Płytka uniwersalna 50x70 mm...

Obwód drukowany 50x70mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 2,90 zł
Więcej
W magazynie