30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Elektronika
Elektronika

Elektronika

Elektronika

Przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki asortyment produktów z szeroko rozumianej elektroniki. Proponujemy tylko urządzenia, akcesoria i podzespoły najwyższej klasy, sprawdzone i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy bogatą ofertę z dziedziny komunikacji elektronicznej i internetowej. W tym segmencie znajdziesz moduły radiowe, moduły Wi-Fi i GSM, magistrale CAN, a do tego różnego rodzaju anteny i moduły czytnika RFID.

Oferujemy diody laserowe uznanych producentów, diody LED, oświetlenie LED, konwertery i różnego rodzaju złącza. W naszym asortymencie znajdziesz także duży wybór czujników – od odbiorników podczerwieni, fotorezystorów i akcelerometrów, aż po całą gamę czujników  ruchu, prądu, odległości, gazów, temperatury itd.

W naszej ofercie znajdują się także moduły przekaźników, elementy chłodzenia (np. wentylatory), sterowniki silników, regulatory napięcia i takie elementy elektroniczne jak kondensatory, rezystory, potencjometry itd. Nasz asortyment obejmuje dużą gamę przewodów, przełączników, mikrofonów, wyświetlaczy, ekranów i wiele innych produktów, które są niezbędne do zrealizowania Twojego projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jest 228 produktów.

Pokazano 1-12 z 228 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0159-AA279

MINI LAMPKA USB LED 3 DIODY...

Mini lampa USB składająca się z 3 sztuk jasnych diod LED zamontowanych na płytce drukowanej. Płytka drukowana lampki posiada wyprowadzenie umożliwiające bezpośrednie włożenie do portu USB. Na płytce drukowanej: otwór do umieszczenia np. na kółku z kluczami lub smyczy, breloku itp. Idealnie nadaje się na drobny prezent. Atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd....

Cena 3,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0571-XP223

Licznik energii...

LICZNIK MIERNIK ENERGII ELEKTRYCZNEJ WATOMIERZ Licznik energii elektrycznej z dużym wyświetlaczem to nowoczesne urządzenie służące do pomiaru zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym lub w firmie. Jego główną zaletą jest duży, czytelny wyświetlacz, który pozwala na łatwe odczytywanie wyników pomiarów.

Cena 45,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0139-NC046

Płytka uniwersalna...

Obwód drukowany dwustronny 40x60mm do uniwersalnego zastosowania. Płytki tego typu dedykowane są do montowania elementów przewlekanych o powierconych otworach w rastrze 2.54mm. Przydadzą się przy budowie prototypów i w krótkich seriach produkcyjnych. Nieodłączny element każdego projektu, jak i warsztatu!

Cena 3,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0214-AB117

Czujnik temperatury DS18B20...

Uniwersalny cyfrowy czujnik temperatury oparty na układzie DS18B20 w wodoodpornej obudowie z przewodem. Idealne rozwiązanie do budowy układów arduino z pomiarem temperatury.

Cena 9,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0129-AA195

Przycisk dotykowy...

Czujnik dotykowy pojedynczy TTP223 - W momencie dotyku zaznaczonego pola na płytce PCB moduł wysyła stan wysoki na pin SIG. Standardowo mamy stan niski (bez wykrytego dotyku. Może posłużyć jako wykrywacz kontaktu fizycznego, niskie zużycie enrgii. Do zast

Cena 3,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0234-NB033

Kontaktron magnetyczny,...

tryb łączenia: N.C. normalnie zamknięty maksymalne natężenie 100mA maksymalne napięcie w obowdzie: 200 VDC odległość działania: ponad 15 mm, mniej niż 25 mm

Cena 4,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0260-AC025

Potencjometr obrotowy B10K...

Potencjometry wykorzystuje się w układach, które wymagają precyzyjnej nastawy: w maszynach, taśmach produkcyjnych, do regulacji obrotów wrzeciona, precyzyjnego ustawienia zasilacza w warsztacie itd.

Cena 2,00 zł
Więcej
W magazynie