30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Termostaty - Regulatory Temperatury
Regulatory temperatury na 230V i DC 12V - termostaty do domu i biura i warsztatu- Nasza oferta.

Termostaty - Regulatory Temperatury

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór termostatów i regulatorów temperatury, które umożliwiają precyzyjne i skuteczne zarządzanie temperaturą w Twoim domu, biurze lub warsztacie. Oferujemy regulatory, które pracują zarówno na napięciu zmiennej 230V, jak i na stałym napięciu DC 12V. Dzięki temu możesz wybrać produkt odpowiedni dla swoich potrzeb i zastosowań. Nasze termostaty zapewniają niezawodną kontrolę temperatury, a także prostą i intuicyjną obsługę. Wszystkie regulatory w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność ich działania. Przeglądaj naszą ofertę i wybierz najlepszy termostat dla siebie!

Aktywne filtry

Indeks: 0316-AA461

Termostat Regulator...

STC-1000 - jest to bardzo popularny termostat, regulator temperatury małych rozmiarów, którym możemy automatycznie sterować chłodzeniem i ogrzewaniem. Posiada czytelny wyświetlacz LED oraz wodoszczelny czujnik temperatury z przewodem o długości 1m. Urządzenie możemy zastosować w lodówkach, piecach, pompach, basenach, wędzarniach, wszędzie tam gdzie...

Cena 40,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0590-REG-5/SSR/0542

REGULATOR MOCY GRZAŁKI SSR...

Regulator Mocy Grzałki SSR z Termostatem to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie solidność i niezawodność modułu SSR z precyzyjnością wbudowanego termostatu. Dzięki mocności ciągłej na poziomie 4500 W, zapewnia efektywne i stabilne działanie grzałki, umożliwiając dokładną regulację i kontrolę temperatury w różnorodnych warunkach.

Cena 239,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0049-XO335

Regulator temperatury W3001...

Regulator temperatury 230 V wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz LED wyświetlający wszystkie niezbędne informacje. Obsługa jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą 2 przycisków. Wystarczy przytrzymać przycisk góra lub dół przez ok 2 sekund aby ustawić zakres temperatur. Po konfiguracji regulatora, urządzenie wyświetla aktualną temperaturę. Może on pracować...

Cena 19,50 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 0020-AA178

Regulator Temperatury...

Moduł termostatu z wyświetlaczem umożliwiającym sterowanie urządzeniem do 2,3 kW na podstawie temperatury. Zasilany napięciem 12 V. Zakres pracy od -50 °C do 110 °C. W zestawie znajduje się również wodoodporna sonda temperatury z przewodem.

Cena 10,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0022-AA178+AC243

Cyfrowy termostat W1209 12V...

Moduł termostatu z wyświetlaczem umożliwiający sterowanie urządzeniem do 2,3 kW na podstawie temperatury. Zasilany napięciem 12 V. Zakres pracy od -50 °C do 110 °C. W zestawie znajduje się również wodoodporna sonda temperatury z przewodem.

Cena 16,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0055-XO334

Regulator temperatury W3001...

Regulator temperatury wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz LED wyświetlający wszystkie niezbędne informacje. Obsługa jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą 2 przycisków. Wystarczy przytrzymać przycisk góra lub dół przez ok 2 sekund aby ustawić zakres temperatur. Po konfiguracji regulatora, urządzenie wyświetla aktualną temperaturę. Może on pracować w...

Cena 19,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0511-XO337

TERMOSTAT REGULATOR...

Cyfrowy termostat, regulator temperatury. Wyposażony w wodoodporną sondę na długim przewodzie, która umożliwia pracę w wilgotnym środowisku (akwaria i terraria). Świetnie sprawdzi się również przy regulacji temperatury pracy rozmaitych urządzeń.

Cena 30,50 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie