30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Zestawy dla początkujących
Zestawy dla początkujących

Zestawy dla początkujących

Zestawy dla początkujących

Rozpocznij swoją przygodę z programowaniem i patrz, jak spod Twoich rąk wychodzą moduły ułatwiające codzienne życie. Zestawy do nauki elektroniki kompatybilne z Arduino pomogą Ci w łatwy sposób stworzyć pierwsze systemy automatycznego sterowania i nie tylko! Znajdziesz w nich wszystko, co potrzebne do realizacji konkretnego projektu i nauki programowania elektroniki oraz tworzenia mikrokontrolerów.

Zestawy do nauki elektroniki – dla dzieci i dorosłych

Zestawy elektroniki dla początkujących to dział z kompletami elementów działających w ramach jednej z popularniejszych i prostszych platform do programowania. Każdy z dostępnych produktów to idealny zestaw do elektroniki dla dzieci czy młodzieży, ale też dorosłych adeptów tej dziedziny. Daj się wciągnąć w świat Arduino i realizuj projekty, o których do tej pory Ci się nie śniło. Skonstruuj system automatycznego nawadniania roślin lub prostego asystenta parkowania, zostań wynalazcą i daj się ponieść wyobraźni dzięki unikalnej płytce Makey Makey albo postaw na wszechstronny zestaw dla początkujących Arduino Uno. W naszym sklepie znajdziesz również ogromny wybór elementów uzupełniających, które pomogą Ci eksperymentować jeszcze śmielej!

Zestawy do programowania elektroniki

Ucz się elektroniki i programowania kontrolerów lub zaraź tą pasją swoich bliskich. Wśród zestawów do nauki programowania znajdziesz wiele ciekawych propozycji prezentów. Sprawdź koniecznie!

Aktywne filtry

Indeks: 0439-NA553

Makey Makey Classic JoyLabz

Makey Makey to wyjątkowy zestaw, który pozwoli podłączyć dowolny przedmiot codziennego użytku do komputera, zamieniając ten przedmiot w niezwykłą klawiaturę, gamepad czy touchpad. Nie trzeba instalować sterowników, urządzenie komunikuje się za pomocą przewodu miniUSB, a konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund. Działa z systemami Mac i Windows. Płytka jest...

Cena 139,30 zł Cena podstawowa 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0060-AE054

Zestaw Arduino Mega Start...

DO ZESTAWU ZOSTAŁ DOŁĄCZONY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH W JĘZYKU POLSKIM Zestaw jest zgodny z programem "Laboratoria Przyszłości" - posiada polską instrukcję ARDUINO UNO R3 KLON MEGA PACK Idealny zestaw dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów Całkowicie zgodny z oprogramowaniem Open Source Arduino Wysoka jakość wykonania Bogaty...

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie