30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
Laboratoria Przyszłości
Laboratoria Przyszłości Modulosy

Laboratoria Przyszłości

Program Laboratoria Przyszłości to projekt realizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Program ten ma na celu stworzenie nowoczesnych laboratoriów w szkołach, które pozwolą na realizację zajęć w sposób ciekawy i angażujący uczniów do poszerzania oraz odkrywania nowych zainteresowań. W kategorii znalazły się  zestawy lutownicze oraz zestawy z mikrokontrolerem, które są zgodne z katalogiem wyposażenia.

Zainteresowanym programem oferujemy zniżki rabatowe. Prosimy o kontakt w celu zapytania ofertowego:

sklep@modulosy.pl

Tel. 532-310-194

Aktywne filtry

Indeks: 0060-AE054

Zestaw Arduino Mega Start...

DO ZESTAWU ZOSTAŁ DOŁĄCZONY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH W JĘZYKU POLSKIM Zestaw jest zgodny z programem "Laboratoria Przyszłości" - posiada polską instrukcję ARDUINO UNO R3 KLON MEGA PACK Idealny zestaw dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów Całkowicie zgodny z oprogramowaniem Open Source Arduino Wysoka jakość wykonania Bogaty...

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0032-AA006+USB

Moduł zgodny z Arduino...

MEGA 2560-zgodny z ARDUINO jest przeznaczony do projektów, które wymagają więcej linii wejść / wyjść, więcej pamięci szkicu i więcej pamięci RAM. Dzięki 54 cyfrowym pinom wejść / wyjść, 16 wejściom analogowym i większej przestrzeni na szkic jest zalecaną płytą do drukarek 3D i projektów robotyki.

Cena 60,90 zł Cena podstawowa 87,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie