30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5

Makey Makey Classic JoyLabz

Sku: 0439-NA553
199,00 zł
Brutto

Makey Makey to wyjątkowy zestaw, który pozwoli podłączyć dowolny przedmiot codziennego użytku do komputera, zamieniając ten przedmiot w niezwykłą klawiaturę, gamepad czy touchpad. Nie trzeba instalować sterowników, urządzenie komunikuje się za pomocą przewodu miniUSB, a konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund. Działa z systemami Mac i Windows. Płytka jest zgodna z Arduino Uno. Stwórz własny Makey Makey bongos z ziemianka, klawiaturę z bananów, schody zamień w pianino, wykonaj gamepad z jabłka i dużo więcej. Doskonała zabawa i nauka w jednym dla dzieci!

Ilość

  • Darmowa dostawa od 200zł
  • 30 dni na zwrot
  • Sprawdź ilość
STAN MAGAZYNOWY Aktualnie na magazynie znajduje się 55szt.

Makey Makey Classic  JoyLabz

 

 

Opis:

 

Przedstawiamy wyjątkowy zestaw oparty na płytce zgodnej z Arduino Uno. Ten produkt został uznany za najlepszą zabawkę techniczną 2014 roku (Consumer Report) i wszedł o finału Toy of the Year 2016. Doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych! Sprawdź sam dlaczego!

 

 

Makey Makey – co to jest?

Makey Makey Classic Joylabz to produkt, który Twoje dziecko musi po prostu mieć! Idealne wsparcie w edukacji STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). To niezwykła zabawka edukacyjna, która pozwala bardzo szybko i łatwo zbudować klawiaturę do obsługi komputera, gamepad, instrument klawiszowy i wiele innych urządzeń. Wystarczy do nich użyć przedmiotów codziennego użytku (np. owoców, warzyw).

Jak podłączyć Makey Makey?

Sercem zestawu jest płytka z Makey Makey zgodna z Arduino Uno o budowie dwustronnej. Z jednej strony znajduje się 6 wejść, gdzie można podpiąć przewody krokodylkowe lub przylutować inne kabelki. Z drugiej strony znajduje się aż 12 wejść: 6 to funkcje przycisków klawiatury, a kolejne 6 pełni funkcje jak w myszy komputerowej. Na płytce znajdują się także wejścia do uziemienia.

Jak podłączyć Makey Makey? To banalnie proste! Płytkę podłączamy do komputera za pomocą przewodu USB. Nie trzeba instalować żadnych sterowników. Używając przewodów połączeniowych, łączymy wybrany przedmiot (np. banana) z płytką Makey Makey. Wystarczy już tylko zaprogramować przedmiot, używając do tego Scratcha lub Soundplant. Sprawdź już dziś, jakie to łatwe! Do tego dostajesz Makey Makey instrukcje – przejrzyste informacje, jak zacząć zabawę i tworzyć kreatywne projekty.

Makey Makey – gdzie kupić?

Makey Makey Classic Joylabz jest w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie. Już teraz możesz złożyć zamówienie. Makey Makey Allegro również oferuje, ale u nas znajdziesz ten zestaw o wiele taniej. Zwróć uwagę, że Makey Makey cena jest w naszym sklepie niezwykle atrakcyjna.

Zapraszamy do składania zamówień!   

Więcej o Makey Makey na naszym blogu.

Zawartość zestawu:

 

  • 1 x płytka MaKey MaKey
  • 1 x zestaw przewodów krokodylkowych
  • 1 x przewód miniUSB
  • 1 x zestaw przewodów połączeniowych

     

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0174-AA335

Moduł ESP32 4MB Flash wifi...

Układ z microkontrolerem ESP WROOM 32 wyposażony w 4MB pamięci Flash, taktowany zegarem do 240MHz, obsługą komunikacji bezprzewodowej WiFi oraz Bluetooth. Płytkę można zasilać napięciem 5V przez złącze microUSB, posiada również złącze do zasilania akumulatorami Li-ion (3.7) , oraz układ ładowania tych akumulatorów z max prądem ustawionym na 500mA.

Cena 36,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0544-XL732

SUWMIARKA METALOWA...

Suwmiarka to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie, garażu, serwisie, ale także w przemyśle przy obróbce metalu, drewna itd. Oferowana suwmiarka analogowa to narzędzie o długości 150 mm i dokładności do 0,02 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki doskonałej jakości wykonania urządzenie daje dokładny, czytelny...

Cena 24,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0226-NA041

Moduł czasu RTC DS3231...

Moduł z zegarem czasu rzeczywistego o. Pozwala na odczyt czasu w postaci godziny, minuty i sekundy oraz daty: miesiąc dzień, rok. Bateria zastosowana w tym module to popularny akumulator CR2032 Lithium Cell 3V. Moduł samoistnie ładuje akumulator. Dioda zapobiega "cofaniu" prądu.

Cena 14,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0351-NC368

Uchwyt z lupą i...

Niezastąpiony zestaw do precyzyjnych prac elektronicznych.  Chwytaki oraz lupa znakomicie ułatwiają pracę przy lutowaniu drobnych elementów.

Cena 31,20 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0474-AA372

Pilot RF do zdalnego...

Uniwersalny pilot to idealne rozwiązanie do sterowania dotykowymi włącznikami z funkcja RF 433,92 Mhz np. dostępny na naszej aukcji włącznik dotykowy oraz do innych urządzeń działających w tej częstotliwości np. bramy wjazdowe, garażowe. Posiada 4 wbudowane przyciski do zaprogramowania. Pozwala na sterowanie z odległości ok. 30m. Szybko i łatwe w...

Cena 10,80 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0112-AA311

ŁADOWARKA Przetwornica BMS...

Przetwornica-ładowarka z opcją zmiany napięcia OUT 4,2V lub 8,4V (SET).W/w moduł umożliwia ładowanie akumulatorów np.18650 x1 lub x2 połączonych szeregowo 8,4V lub akumulatorów stosowanych w aparatach cyfrowych itp.

Cena 3,20 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0526-BK950D

STACJA LUTOWNICZA LUTOWNICA...

Niewielka przenośna stacja lutownicza Bakon BK950D jest bardzo poręczna. Łatwe ustawianie temperatury pracy odbywa się z pomocą dwóch przycisków, natomiast niewielki ekran LED pokazuje aktualną temperaturę urządzenia. 50 W mocy pozwala na błyskawiczne nagrzanie lutownicy – wystarczy jedynie 8 sekund. 

Cena 136,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: NIE-AA027

Moduł 6-kanałowy przekaźnik...

Moduł przekaźników 6 kanałów 10A/250VAC - cewka 5V Specyfikacja: Napięcie zasilania VCC: 5 V Załączany stanem niskim Napięcie cewki: 5 V Maksymalne napięcie styków: 250 VAC, 125 VDC Maksymalny prąd: 10 A Izolacja optoelektroniczna 6 diod LED sygnalizujących załączenie przekaźników Wymiary płytki 104 x 53 mm Średnica otworów montażowych: 3 mm

Cena 16,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0325-K4628

Elektroniczny miernik pH...

Tester pozwala na kompensację wskazań ph metru, dzięki czemu można uzyskać dokładny wynik kwasowości cieczy. Z uwagi na zmienność ph cieczy względem jej temperatury, tylko miernik pH z funkcją ATC pozwala uzyskać wiarygodny wynik, zgodny z rzeczywistą wartością uśrednioną. Miernik spełnia wymogi ROHS oraz posiada znak CE.

Cena 20,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0384-RA598

Raspberry PI 4B Obudowa...

 Jest to 3-elementowa, wytrzymała obudowa z tworzywa ABS, zapewnia ochronę, umożliwiając jednocześnie dostęp do wszystkich jego portów i pinów. Wymiary zewnętrzne: 93.7 x 62.6 x 31.5 mm

Cena 4,70 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0400-NA525

Konwerter USB-UART FTDI...

Konwerter USB - UART firmy  WAVESHARE umożliwia komunikację pomiędzy dwoma popularnymi interfejsami szeregowymi USB i UART. Moduł został oparty na układzie FT232. Moduł może być wykorzystany do wymiany danych między komputerem a urządzenie wyposażonym w port UART, np: systemy mikrokontrolerowe, moduły GSM, GPS lub do programowania płytek z wyprowadzonym...

Cena 48,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 0120-AA014

Wyświetlacz Moduł shield...

Shield - czyli nakładka na Arduino, którą w łatwy sposób się montuje zawierająca wyświetlacz LCD 2x16 znaków i sześć przycisków. Moduł ten pozwala w szybki sposób stworzyć układ sterowania z wyświetlaczem na arduino. Całość po nałożeniu na płytkę Arduino jest zgrabna i co najważniejsze zwięzła, ponieważ nic nie "lata" i nie ma przewodów łączących. 

Cena 13,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0421-K5702

Stacja Lutownicza Lutownica...

Stacja lutownicza ZD-98 idealnie nadaje się do domowych zastosowań. Główne cechy stacji lutowniczej to: Płynna regulacja temperatury 150 C do 500 C Wymienne groty Podstawka do lutownicy Dioda Led sygnalizująca włączenie stacji Wyprofilowana przestrzeń na gąbkę znajdującą się w zestawie

Cena 80,10 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: 0539-AE106

ARDUINO UNO ZESTAW...

 ARDUINO UNO ZESTAW EDUKACYJNY 17 PROJEKTÓW BEGINNE Zestaw zawiera 17 kart lekcyjnych z listą potrzebnych komponentów do danego projektów oraz schematem połączeń Idealny zestaw dla początkujących jak i dla zaawansowanych programistów Całkowicie zgodny z oprogramowaniem Open Source Arduino Wysoka jakość wykonania Bogaty zestaw akcesoriów Połączenie...

Cena 215,00 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie