30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5
  • Obniżka

Makey Makey Classic JoyLabz

Sku: 0439-NA553
199,00 zł
139,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Makey Makey to wyjątkowy zestaw, który pozwoli podłączyć dowolny przedmiot codziennego użytku do komputera, zamieniając ten przedmiot w niezwykłą klawiaturę, gamepad czy touchpad. Nie trzeba instalować sterowników, urządzenie komunikuje się za pomocą przewodu miniUSB, a konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund. Działa z systemami Mac i Windows. Płytka jest zgodna z Arduino Uno. Stwórz własny Makey Makey bongos z ziemianka, klawiaturę z bananów, schody zamień w pianino, wykonaj gamepad z jabłka i dużo więcej. Doskonała zabawa i nauka w jednym dla dzieci!

Ilość

  • Darmowa dostawa od 200zł
  • 30 dni na zwrot
  • Sprawdź ilość
STAN MAGAZYNOWY Aktualnie na magazynie znajduje się 49szt.

Makey Makey Classic  JoyLabz

 

 

Opis:

 

Przedstawiamy wyjątkowy zestaw oparty na płytce zgodnej z Arduino Uno. Ten produkt został uznany za najlepszą zabawkę techniczną 2014 roku (Consumer Report) i wszedł o finału Toy of the Year 2016. Doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych! Sprawdź sam dlaczego!

 

 

Makey Makey – co to jest?

Makey Makey Classic Joylabz to produkt, który Twoje dziecko musi po prostu mieć! Idealne wsparcie w edukacji STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). To niezwykła zabawka edukacyjna, która pozwala bardzo szybko i łatwo zbudować klawiaturę do obsługi komputera, gamepad, instrument klawiszowy i wiele innych urządzeń. Wystarczy do nich użyć przedmiotów codziennego użytku (np. owoców, warzyw).

Jak podłączyć Makey Makey?

Sercem zestawu jest płytka z Makey Makey zgodna z Arduino Uno o budowie dwustronnej. Z jednej strony znajduje się 6 wejść, gdzie można podpiąć przewody krokodylkowe lub przylutować inne kabelki. Z drugiej strony znajduje się aż 12 wejść: 6 to funkcje przycisków klawiatury, a kolejne 6 pełni funkcje jak w myszy komputerowej. Na płytce znajdują się także wejścia do uziemienia.

Jak podłączyć Makey Makey? To banalnie proste! Płytkę podłączamy do komputera za pomocą przewodu USB. Nie trzeba instalować żadnych sterowników. Używając przewodów połączeniowych, łączymy wybrany przedmiot (np. banana) z płytką Makey Makey. Wystarczy już tylko zaprogramować przedmiot, używając do tego Scratcha lub Soundplant. Sprawdź już dziś, jakie to łatwe! Do tego dostajesz Makey Makey instrukcje – przejrzyste informacje, jak zacząć zabawę i tworzyć kreatywne projekty.

Makey Makey – gdzie kupić?

Makey Makey Classic Joylabz jest w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie. Już teraz możesz złożyć zamówienie. Makey Makey Allegro również oferuje, ale u nas znajdziesz ten zestaw o wiele taniej. Zwróć uwagę, że Makey Makey cena jest w naszym sklepie niezwykle atrakcyjna.

Zapraszamy do składania zamówień!   

Więcej o Makey Makey na naszym blogu.

Zawartość zestawu:

 

  • 1 x płytka MaKey MaKey
  • 1 x zestaw przewodów krokodylkowych
  • 1 x przewód miniUSB
  • 1 x zestaw przewodów połączeniowych

     

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0112-AA311

ŁADOWARKA Przetwornica BMS...

Przetwornica-ładowarka z opcją zmiany napięcia OUT 4,2V lub 8,4V (SET).W/w moduł umożliwia ładowanie akumulatorów np.18650 x1 lub x2 połączonych szeregowo 8,4V lub akumulatorów stosowanych w aparatach cyfrowych itp.

Cena 3,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0117-AC257

Podstawka obudowa do...

Podstawka obudowa do wyświetlacza LCD 1602 - uchwyt, obudowa Wysoka jakość wykonania. Do samodzielnego złożenia. Nie utrudnia pracy wyświetlacza Ochrania wyświetlacza przed uszkodzeniami i zabrudzeniem. Wymiary: 90 x 40 x 55 mm.

Cena 1,25 zł Cena podstawowa 2,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0086-AA226

Micro serwo Tower Pro...

Bardzo szybkie serwo z metalowymi trybami Serwo MG-90S to jedno z najmocniejszych serw klasy mikro na rynku. Lekkie, szybkie, mocne i niezawodne - doskonałe zarówno dla początkujących do najprostszych niewielkich modeli, jak również dla średnio zaawansowanych pilotów do modeli szybowców i niewielkich akrobatek.

Cena 8,80 zł Cena podstawowa 17,60 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 0027-NB076

Moduł czujnik szczelinowy...

Moduł z bardzo szerokim zakresem zastosowań. W połączeniu z tarczą enkodera możliwe jest wykorzystanie np. przy obliczaniu szybkości obrotowej silników, zliczania impulsów itd. Czujnik szczelinowy czyli transoptor szczelinowy wysyła sygnał w zależności od tego czy szczelina jest przysłonięta czy tez nie. 

Cena 1,45 zł Cena podstawowa 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0571-XP223

Licznik energii...

LICZNIK MIERNIK ENERGII ELEKTRYCZNEJ WATOMIERZ Licznik energii elektrycznej z dużym wyświetlaczem to nowoczesne urządzenie służące do pomiaru zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym lub w firmie. Jego główną zaletą jest duży, czytelny wyświetlacz, który pozwala na łatwe odczytywanie wyników pomiarów.

Cena 40,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0469-ABC

Krokodylki 25mm - żabki w...

Para (czerwony i czarny) krokodylków zaciskowych w miękkim silikonie. Wymagane jest lutowanie dla właściwego połączenia. Krokodylki po przylutowaniu do przewodu przydatne są przy ładowaniu, prototypach projektów, jako przedłużacz itd.

Cena 1,45 zł Cena podstawowa 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0141-NC045

Płytka uniwersalna...

Uniwersalna płytka drukowana PCB 2x8cm 168 otworów pól kontaktowych. Dwustronna płytka uniwersalna z wysokiej jakości laminatu FR-4 o grubości 1,6mm. Na płytce uniwersalnej w łatwy sposób zmontujemy i rozmontujemy dowolny układ elektroniczny, bez konieczności projektowania, trawienia, zamawiania dedykowanej PCB. Idealnie nadaje się do tworzenia układów...

Cena 1,45 zł Cena podstawowa 2,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0373-RA093

Antystatyczna opaska...

Antystatyczna opaska uziemiająca na rękę z przewodem długości 1.5m oraz z wbudowanym rezystorem 1MΩ, zakończony wtyczką bananową z krokodylkiem. Opaska zapewnia ochronę przed wyładowaniami podczas pracy z elementami elektronicznymi.

Cena 3,00 zł Cena podstawowa 6,00 zł
Więcej
W magazynie