30 dni
na zwrot
Darmowa dostawa
od 200 zł
Ocena sklepu
4,9/5

REGULATOR OBROTÓW SILNIKA MOCY GRZAŁKI NAPIĘCIA 4000W 230V - Obudowa z Wtyczką i Gniazdem 230 V

Sku: 0429-RM1C4000W
140,00 zł
Brutto

⭐NOWY MODEL

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Państwu nasz najnowszy Regulator Napięcia 0429-RM1C4000W. To efekt naszego nieustannego dążenia do perfekcji i stałej gotowości do słuchania naszych klientów.

Przez lata dostarczaliśmy produkty najwyższej jakości, a liczne sprzedane sztuki naszego poprzedniego regulatora napięcia potwierdzały zaufanie, jakim nas obdarowaliście. Wasze uwagi i sugestie były dla nas nieocenionym źródłem informacji i inspiracji. Dzięki nim zrozumieliśmy, co możemy zrobić lepiej.

Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego, jeszcze lepszego modelu. Nasz najnowszy Regulator Napięcia jest wynikiem analizy wszystkich uwag, które od Was otrzymaliśmy. Został on zaprojektowany i wykonany z myślą o spełnieniu Waszych oczekiwań, a nawet przekroczeniu ich.

Ilość

 • Darmowa dostawa od 200zł
 • 30 dni na zwrot
 • Sprawdź ilość
STAN MAGAZYNOWY Aktualnie na magazynie znajduje się 15szt.

REGULATOR OBROTÓW SILNIKA MOCY NAPIĘCIA 4000W 230V - Obudowa z Wtyczką i Gniazdem 230 V

 

OPIS

 

Regulator napięcia pozwala sterować silnikami i innymi urządzeniami elektrycznymi poprzez zmianę mocy prądu na wejściu. Regulacja odbywa się z pomocą dużego potencjometru ustawionego w centralnej części regulatora mocy. Przydatny jest także podświetlany wyłącznik, z którego pomocą można odłączyć sterowane urządzenie, bez potrzeby wyciągania wtyczki z gniazda – to ogromne ułatwienie, a jednocześnie bardzo bezpieczne rozwiązanie, gdyż oznacza o wiele prostsze odłączenie urządzenia od zasilania.

 

Kiedy przydatny jest uniwersalny regulator napięcia?

 

Uniwersalny regulator obrotów silnika przeznaczony jest do silników komutatorowych jednofazowych, których moc nie przekracza 4 kW, jednak urządzenie sprawdza się doskonale także w innych zastosowaniach, na przykład:

 • regulacji prądu ładowania prostowników (po stronie pierwotnej transformatora),
 • regulacji natężenia światła w roli ściemniacza,
 • regulacji temperatury w lutownicy i dopasowania jej do aktualnych potrzeb,
 • płynnej regulacji obrotów silników w różnych elektronarzędziach i wentylatorach,
 • regulacji grzałek oraz grzejników elektrycznych.

Uniwersalny regulator napięcia może pełnić także inne zadania wszędzie tam, gdzie potrzebne jest sterowanie napięciem lub mocą danego urządzenia albo układu.

 

Najważniejsze zalety regulatora mocy RM1C4000W

 

Urządzenie te oparte jest na triaku BTA41, co zapewnia dużą skuteczność i minimalną awaryjność. Regulator napięcia produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat zgody z normami CE. Nowa odsłona tego hitu sprzedażowego posiada kilka usprawnień, wpływających na ergonomię pracy – przekłada się to na większą wygodę oraz większe bezpieczeństwo – wtyczka oraz gniazdo są chociażby odporne na kurz czy wodę, a do tego posiadają obudowę klasy IP44 oraz wysokiej jakości elastyczny przewód.

Chłodzenie odbywa się z pomocą radiatora umieszczonego na płytce, dzięki czemu nie istnieje ryzyko oparzenia się w czasie pracy z regulatorem. Grubsze ścieżki zapewniają jednocześnie większą bezawaryjność oraz żywotność urządzenia, nawet w pracy w trudnych warunkach. Z tych powodów regulator obrotów silnika RM1C4000W sprawdza się nie tylko w domowych zastosowaniach, ale jest też chętnie wybierany do zadań przemysłowych. To najlepszy wybór z dostępnych na rynku rozwiązań, a do tego stale zyskuje on na popularności. Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z regulatorem mocy, zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na Twoje pytania w tym zakresie.

 

Dane Techniczne:

 

  • Zakres płynnej regulacji: 0 ~ 230V AC (zależne od silnika np. jeśli silnik pracuje w zakresie 110V-230V to regulacja będzie odbywać się w tym zakresie)

  • Rodzaj regulacji: Potencjometr

  • Moc max chwilowa: 4000 W AC (praca chwilowa)

  • Moc pracy ciągłej: <2500 W

  • Napięcie pracy : 230V

  • Wydajność: Powyżej 90 %

  • Max Prąd: 20 A

  • Triak: BTA41

  • Zabezpieczenie: Bezpiecznik

  • Chłodzenie: Radiator

  • Wymiary : 130x70x75 mm

  • Kod Produktu: RM1C4000W

  • Wyłącznik zasilanie podświetlany: TAK

  • Obudowa: ABS

  • Wtyczka i gniazdo klasa odporności: IP44

  • Długość przewodów: 2x0,8m 

 

 

 

Przedpłata

 

Płatność za pobraniem

 

 

 

Cena

 

Termin dostawy

 

 

Cena

 

Termin dostawy

 

ORLEN PACZKA

 

9,80 zł

1-2 dni ro

boczych

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

11,99 zł 

 

 

 

 

1-2 dni roboczych

 

 

 

 

 

14zł

 

 

 

 

1-2 dni roboczych

 

Kurier InPost

 

 

 

 

 

17,00 zł

 

 

 

 

 

1-2 dni roboczych

 

 

 

 

 

20,00 zł

 

 

 

 

1-2 dni roboczych

 

Kurier DPD

 

 

17,49 zł

 

 

1-2 dni roboczych

 

 

 

20,99 zł

  

 

1-2 dni roboczych

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 0574-RM50001

REGULATOR NAPIĘCIA OBROTÓW...

REGULATOR NAPIĘCIA OBROTÓW SILNIKA MOCY GRZAŁKI 230 V 5000W ⭐NOWY MODEL Z radością prezentujemy najnowszy Regulator Napięcia RM50001 - produkt naszego nieustannego dążenia do doskonałości. Tworząc go, słuchaliśmy Was, naszych klientów. Wasze opinie i sugestie pomogły nam stworzyć regulator, który jest mocniejszy, wydajniejszy i...

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0509-RM1C4000W-VOL

REGULATOR OBROTÓW SILNIKA...

Wyprodukowany w Polsce regulator obrotów silnika, oparty na triaku BTA41, przeznaczony jest do silników komutatorowych jednofazowych o mocy maksymalnej 4 kW przy napięciu 230V. Podświetlany woltomierz ułatwia płynne sterowanie mocą i obrotami za pomocą dużego potencjometru, oznaczonego dziesięciostopniową skalą – dzięki temu z łatwością można ustawić...

Cena 155,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0489-NA621

Regulator Napięcia Obrotów...

Regulator PWM obrotów silnika DC 9-50V 40A 2000W z obudową Urządzenie do regulacji prędkości obrotowej między innymi do wentylatorów i silników elektrycznych prądu stałego o napięciu 9 do 50V. Regulator posiada włącznik w potencjometrze, przez co nie ma potrzeby stosowania dodatkowego włącznika przed układem. Regulacja odbywa się w technologii...

Cena 49,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0516-RM1C4000W

REGULATOR OBROTÓW SILNIKA...

Regulator obrotów silnika oparty jest na triaku BTA41. Regulator mocy silnika przeznaczony jest do regulacji prędkości w silnikach komutatorowych jednofazowych o maksymalnej mocy 4 KW i napięciu 230 V.  Wraz ze spadkiem jego obrotów spada również moc urządzenia.  Regulator napięcia został wyposażony w podświetlany wyłącznik, który ułatwia znacznie pracę,...

Cena 120,00 zł
Więcej
W magazynie